بیانیه ماموریت

آذر اتصال با تکیه بر دانش بومی قادر خواهد بود محصولاتی با کیفیت، قابلیت تنوع بالا طیف وسیعی از نیاز های قطعات محوری خودرو برای مشتریان داخلی و خارجی را تامین نموده و سهم عمده این بخش از بازار را به خود اختصاص دهد

مطالب

شرکت آذراتصال با تکیه بر تجربه بیش از 3 قرن در حوزه قطعات خودرو هم اکنون قادر به طراحی انواع اکسل خودروهای سواری و تجاری و تحلیل استاتیکی و دینامیکی طرح در داخل مجموعه خود می باشد.
این واحد متشکل از مهندسین صنایع و کنترل می باشد فعالیت این واحد شامل : تهیه طرح کیفیت مربوط به هر قطعه ، طراحی چک لیست های کنترلی ، انداره گیری دقیق توسط CMM ، اجرای فرایندهای کنترل پروژه، انجام مهندسی ارزش بر روی محصولات تولیدی شرکت، بکارگیری سیستم های کنترلی روز دنیا در جهت کاهش قطعات معیوب و برگشتی
با توجه به گستردگی تولیدات این گروه، در سراسر کشور نمایندگی های خدمات پس از فروش آماده پاسخگویی به نیاز مشتریان و شرکت ها هستند.

نمایی تصویری از کارخانه

واحد های اصلی شرکت

واحد بازرگانی مدیریت تمامی امور مرتبط به سفارشات ، تامین کنندگان و بازاریابی را بر عهده دارد . مذاکره و تامین قطعات از تامین کنندگان داخلی و خارجی با استانداردهای کیفی بالا ، ارتباط موثر با واحد های داخلی شرکت ، کسب رضایت مشتریان و خودروسازان، بازاریابی و تبلیغات و فروش محصولات در داخل و خارج در الویت فعالیت های این واحد قرار دارد.

بی شک امروزه منابع انسانی جزوی از سرمایه های اصلی یک واحد کسب و کار به شمار می روند . شرکت آذر اتصال همواره بر این موضوع تاکید داشته و در سال های خود همزمان با توسعه شرکت ، مجموعه نیروی انسانی خود را بیش از پیش مورد توجه قرار داده و در جهت رشد و بالندگی آنان سرمایه گذاری نموده است . فرآیند جذب ، آموزش و مسیر شغلی پرسنل انجام دوره ای تست های سلامت جسمی و روانی ، برگزاری کلاس های تخصصی ، ارزیابی بهره وری و همچنین فعالیت های فرهنگی و تفریحی برای حفظ روحیه وانگیزه کارکنان از امور اصلی این واحد محسوب می شود .

این دپارتمان یکی از کلیدی ترین واحد های شرکت بوده و با تکیه بر دانش و تجربه بیش از 30 نفر کارشناس و متخصص خدماتی از قبیل طراحی و تحلیل توسعه نرم افزارهای روز دنیا جهت طراحی خطوط تولید ، قالب پرس ، فیکسچرها کنترلی و سایر قطعات تولیدی شرکت را ارائه می دهد . این واحد و سایر دپارتمان ها منجمله تضمین کیفیت و تحقیق و توسعه همکاری بسیار نزدیکی با هم داشته و همین موجب تسریع و چابکی در فرآیند تولید شده است .

واحد تحقیق و توسعه یکی از پویاترین قسمت های شرکت بوده و مستقیما تحت نظارت مدیریت شرکت فعالیت می کند . نوآوری جزوی از ماهیت این واحد بوده و به همین جهت مدیریت شرکت آذراتصال در راستای رشد و توسعه همواره دیدگاه ویژه ای نسبت به این واحد داشته است. این واحد متشکل از چندین واحد منجمله طراحی محصول ، مهندسی ، بازرگانی ، تولید و آموزش می باشد . تمای فرآیند طراحی و نمونه سازی پروژه های جدید در این قسمت برنامه ریزی و مدیریت می شوند . پرسنل این واحد از مجرب ترین کارشناس و متخصصین حوزه تولید بوده و قادر هستند به سرعت نیاز های مشتریان را تحلیل و بررسی کنند

واحد تضمین کیفیت طیف وسیعی از فعالیت های درون شرکت آذر اتصال را در جهت حف و توسعه کیفیت محصولات و نهایتا رضایت مشتریان و پرسنل بر عهده دارد . طراحی فرایند ها، امکان سنجی تولید ، طراحی پیاده سازی و نظارت بر سیستم کیفیت از این جمله این فعالیت ها می باشد . فعالیت ها و تلاش های مستمر این واحد موجب شد تا در سال 1379 شرکت آذراتصال موفق به اخذ استاندارد ISO9000 و ISO/TS16949 از موسسه TUV و mic آلمان گردد و تا امروز الزامات سیستم استاندارد در فرایند های شرکت به کارگیری شده و بروز رسانی می شود و در جهت بهبود مستمر TQM قم بر می دارد.

این واحد به عنوان اجرا کننده دستورالعمل ها و فرایند های طراحی شده در واحد تضمین کیفیت ، کلیه محصولات تولیدی شرکت رای تحت نظر دارد و بر اساس چک لیست های طراحی شده تولیدی تمام شده و یا در حین تولید و مونتاژ نهایی از خط تولید را مورد بازرسی قرار می دهند . لازم به ذکر است در برخی از قطعات تولیدی ایمنی و حساس فرایند کنترل بطور 100% بوده و قطعات بطور کامل تست می شوند . این واحد مجهز به دستگاه اندازه گیری 3 بعدی (cmm) دستگاه ترک یاب غیرمخرب (NDT) تجهیزات تست نشتی ، دستگاه تست استحکام دینامیکی ، دستگاه تست عملکرد و تست عمر و غیره می باشد .

مشتری های ما

تابلو اعلانات