بیانیه ماموریت

آذر اتصال با تکیه بر دانش بومی قادر خواهد بود محصولاتی با کیفیت، قابلیت تنوع بالا طیف وسیعی از نیاز های قطعات محوری خودرو برای مشتریان داخلی و خارجی را تامین نموده و سهم عمده این بخش از بازار را به خود اختصاص دهد

مطالب

شرکت آذراتصال با تکیه بر تجربه بیش از 30 سال در حوزه قطعات خودرو هم اکنون قادر به طراحی انواع اکسل خودروهای سواری و تجاری و تحلیل استاتیکی و دینامیکی طرح در داخل مجموعه خود می باشد.
این واحد متشکل از مهندسین صنایع و کنترل می باشد فعالیت این واحد شامل : تهیه طرح کیفیت مربوط به هر قطعه ، طراحی چک لیست های کنترلی ، انداره گیری دقیق توسط CMM ، اجرای فرایندهای کنترل پروژه، انجام مهندسی ارزش بر روی محصولات تولیدی شرکت، بکارگیری سیستم های کنترلی روز دنیا در جهت کاهش قطعات معیوب و برگشتی
با توجه به گستردگی تولیدات این گروه، در سراسر کشور نمایندگی های خدمات پس از فروش آماده پاسخگویی به نیاز مشتریان و شرکت ها هستند.

نمایی تصویری از کارخانه

واحد های اصلی شرکت

واحد بازرگانی مدیریت تمامی امور مرتبط به سفارشات ، تامین کنندگان و بازاریابی را بر عهده دارد . مذاکره و تامین قطعات از تامین کنندگان داخلی و خارجی با استانداردهای کیفی بالا ، ارتباط موثر با واحد های داخلی شرکت ، کسب رضایت مشتریان و خودروسازان، بازاریابی و تبلیغات و فروش محصولات در داخل و خارج در الویت فعالیت های این واحد قرار دارد.

بی شک امروزه منابع انسانی جزوی از سرمایه های اصلی یک واحد کسب و کار به شمار می روند . شرکت آذر اتصال همواره بر این موضوع تاکید داشته و در سال های خود همزمان با توسعه شرکت ، مجموعه نیروی انسانی خود را بیش از پیش مورد توجه قرار داده و در جهت رشد و بالندگی آنان سرمایه گذاری نموده است . فرآیند جذب ، آموزش و مسیر شغلی پرسنل انجام دوره ای تست های سلامت جسمی و روانی ، برگزاری کلاس های تخصصی ، ارزیابی بهره وری و همچنین فعالیت های فرهنگی و تفریحی برای حفظ روحیه وانگیزه کارکنان از امور اصلی این واحد محسوب می شود .

این دپارتمان یکی از کلیدی ترین واحد های شرکت بوده و با تکیه بر دانش و تجربه بیش از 30 نفر کارشناس و متخصص خدماتی از قبیل طراحی و تحلیل توسعه نرم افزارهای روز دنیا جهت طراحی خطوط تولید ، قالب پرس ، فیکسچرها کنترلی و سایر قطعات تولیدی شرکت را ارائه می دهد . این واحد و سایر دپارتمان ها منجمله تضمین کیفیت و تحقیق و توسعه همکاری بسیار نزدیکی با هم داشته و همین موجب تسریع و چابکی در فرآیند تولید شده است .

واحد تحقیق و توسعه یکی از پویاترین قسمت های شرکت بوده و مستقیما تحت نظارت مدیریت شرکت فعالیت می کند . نوآوری جزوی از ماهیت این واحد بوده و به همین جهت مدیریت شرکت آذراتصال در راستای رشد و توسعه همواره دیدگاه ویژه ای نسبت به این واحد داشته است. این واحد متشکل از چندین واحد منجمله طراحی محصول ، مهندسی ، بازرگانی ، تولید و آموزش می باشد . تمای فرآیند طراحی و نمونه سازی پروژه های جدید در این قسمت برنامه ریزی و مدیریت می شوند . پرسنل این واحد از مجرب ترین کارشناس و متخصصین حوزه تولید بوده و قادر هستند به سرعت نیاز های مشتریان را تحلیل و بررسی کنند

واحد تضمین کیفیت طیف وسیعی از فعالیت های درون شرکت آذر اتصال را در جهت حف و توسعه کیفیت محصولات و نهایتا رضایت مشتریان و پرسنل بر عهده دارد . طراحی فرایند ها، امکان سنجی تولید ، طراحی پیاده سازی و نظارت بر سیستم کیفیت از این جمله این فعالیت ها می باشد . فعالیت ها و تلاش های مستمر این واحد موجب شد تا در سال 1379 شرکت آذراتصال موفق به اخذ استاندارد ISO9000 و ISO/TS16949 از موسسه TUV و mic آلمان گردد و تا امروز الزامات سیستم استاندارد در فرایند های شرکت به کارگیری شده و بروز رسانی می شود و در جهت بهبود مستمر TQM قم بر می دارد.

این واحد به عنوان اجرا کننده دستورالعمل ها و فرایند های طراحی شده در واحد تضمین کیفیت ، کلیه محصولات تولیدی شرکت رای تحت نظر دارد و بر اساس چک لیست های طراحی شده تولیدی تمام شده و یا در حین تولید و مونتاژ نهایی از خط تولید را مورد بازرسی قرار می دهند . لازم به ذکر است در برخی از قطعات تولیدی ایمنی و حساس فرایند کنترل بطور 100% بوده و قطعات بطور کامل تست می شوند . این واحد مجهز به دستگاه اندازه گیری 3 بعدی (cmm) دستگاه ترک یاب غیرمخرب (NDT) تجهیزات تست نشتی ، دستگاه تست استحکام دینامیکی ، دستگاه تست عملکرد و تست عمر و غیره می باشد .

مشتری های ما

تابلو اعلانات