تاریخچه شرکت

شرکت آذر اتصال به عنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان  مجموعه قطعات خودرو و خودرو های تجاری فعالیت خود را در سال 1363 در زمینه تولید قطعات صنعتی در تبریز آغاز کرد. این شرکت با تکیه بر دانش، تجربه و تلاش مستمر مدیران و پرسنل خود توانسته در طول سه دهه فعالیت و تداوم بر رشد و توسعه پایدار، با ظرفیت تولید دویست هزار قطعه از انواع مجموعه قطعات خودرو به عنوان یکی از شاخص ترین تامین کنندگان قطعات خودرو در ایران شناخته شود.

هم اکنون با دارار بودن بیش از 200 تامین کننده داخلی و خارجی و همچنین 250 پرسنل متعهد، شرکت آذر اتصال قادر است بر اساس استاندارد های روز دنیاآرایه ی وسیعی از اکسل های محرک و غیر محرک خودرو های سواری، تجاری و تراکتور را طراحی، نمونه سازی و تست نموده و در سریع ترین زمان به تولید انبود برساند.

مجموعه آذر اتصال در سایه ایمان، تلاش و دانش بروز، توانسته با ارائه محصولات با کیفیت بالا، قابل اطمینان، تحویل به موقع و قیمت رقابتی علاوه بر کسب رضایت مشتریان داخلی، موفق به همکاری  با شرکای بین المللی شدهو در همین راستا اقدام به صادرات محصولات خود در کشور هایی نظیر ترکیه، ایتالیا، تونس و ... نموده است.